TOP cup – třetí ročník

Již třetí ročník futsalového TOP cupu se odehrál ve sportovní hale na Březových Horách v Příbrami. Turnaje se zúčastnilo 9 týmů velmi vysoké kvality a o skvělé sportovní výkony tak nebyla nouze. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, v kterých se hrálo o 8 postupových míst do Play-Off.

Skupina A

Nejlepší pozici pro vyřazovací část si vypracoval tým Porcelánový kopyta, jenž postoupil bez jediné porážky a získal deset bodů ve čtyřech zápasech. Druhé místo bralo mužstvo Airborne Příbram se ziskem devíti bodů. Až na třetím místě se ve skupině A umístil favorit turnaje – tým 83, který se prezentoval velmi pěknou hrou, ale v důležitých zápasech nebyl tolik efektivní. Poslední postupové místo se ziskem třech bodů urval domácí tým Březové Hory. Černého Petra bral tým Young Boys, který byl i nejmladší tým turnaje a pevně věříme, že v následujících ročnících budou úspěšnější.

Skupina B

Skupina B byla velmi vyrovnaná. Každý zápas měl náboj a o vítězi rozhodovali maličkosti. První místo nakonec získal bez ztráty tým Sk Jince, který nedostal žádnou branku. Se ziskem šesti bodů se na druhém místě umístila Chlumecká kapela.Do Play-Off postoupil také Vyšehrad a hned za ním Nebojsové.

Čtrtfinále

V tradičně nejneoblíbenější části turnaje jsme mohli sledovat velmi vyrovnané duely. Hned první dva duely musely rozhodovat penalty. Nejprve Porcelánový kopyta po velké bitvě podlehla Nebojsům a v dalším zápasu vyhrál penaltovou loterii Vyšehrad nad Airbornem. Další zápasy už byly vcelku jednoznačné. Nejdřív 83 vyprovodily Chlumeckou kapelu a poté Jince vyřadily Březové Hory.

Semifinále

Semifinálové zápasy měly jasné favority a ti potvrzovali svoji roli. Nejprve 83 porazily tým Nebojsů a zaslouženě postoupili do finále a poté si Jince jednoznačně poradily s Vyšehradem.

Finále a zápas o třetí místo

Ve finále se utkal tým 83, který dal v celém turnaji nejvíce branek, proti týmu Sk Jince, který naopak ani jednou neinkasoval. 83 hrály pěkný kombinační fotbal a od prvních minut zatlačovaly Jince k vlastní brance a Jince naopak trpělivě vyčkávaly na chybu soupeře v rozehrávce. Po několika zahozených příležitostech se výborně bránící a bojující Jince dostaly do brejku, který nemilosrdně potrestaly a dostaly se do jednobrankového vedení. Poté 83 otevřely hru a Jince trestaly podruhé – 2:0 a konec!

O třetí místo musely rozhodovat pokutové kopy, které lépe zvládli Nebojsové a získali krásné třetí místo. Vyšehrad bral nepopulární „bramborové“ místo.

1. místo – SK Jince
2. místo – 83
3. místo – Nebojsové

SK Jince vyhrály oba naše zimní turnaje a tímto jim velice gratulujeme. Zároveň Tomáš Zadina se stal prvním brankářem, který v našem turnaji neinkasoval ani jednu branku, což je s přihlédnutí k tomu, že je to hráč z pole, velmi úctyhodné.

Závěrem přidáváme fotogalerii.


From TOP cup – 3. ročník. Posted by EventPeople.cz on 2/23/2017 (16 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


(TOP cup – 3. ročník; 16 photos)

Komentáře