Beach volejbalový turnaj – 3. ročník

Již třetí ročník beach volejbalového turnaje uspořádali EventPeople v prostorech příbramského aquaparku. Po celý týden hrozilo zrušení turnaje kvůli nepřízni počasí a pořadatelé se rozhodovali do posledních okamžiků. Ale nakonec vše dobře dopadlo, během turnaje nezačalo pršet a po poledni vysvitlo i slunce. Třetí ročník potvrdil vzrůstající úroveň turnaje a k vidění byly velmi dobré výkony. Turnaj okusilo několik párů z Prahy a dokonce i jeden zahraniční pár – Portugalsko-americká dvojice. Již tradičně vládla velmi přátelská atmosféra a navázala se zde nová přátelství. SKUPINA A 1. Napumpovaný – 6 bodů – 6:0 2. ŠárMi – 4 body – 4:3 3. Kopyta z baru –

číst dále…

Hospoda cup 2017

Turnaj s velkou tradicí, to je Hospoda cup. EventPeople.cz přebralo pořádání turnaje hraného od roku 1998 a uvedlo ho do nového kabátu. V sobotu 5. srpna se tak utkala mužstva z celého regionu o skvělé ceny a poháry. Celý turnaj se nesl ve znamení velké fotbalové kvality a nasazení, avšak vše bylo hráno v duchu fair play. Na turnaj dohlíželi čtyři kvalifikovaní rozhodčí z FAMK Příbram. Soutěžit o poháry a skvělé ceny přijelo deset týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Do pořadí ve skupinách zasáhly mimo výkonů dosažených na hřišti i dovednostní soutěže a fotbalový kvíz. SKUPINA A 1. Hospoda na hřišti junioři

číst dále…

TOP cup – třetí ročník

Již třetí ročník futsalového TOP cupu se odehrál ve sportovní hale na Březových Horách v Příbrami. Turnaje se zúčastnilo 9 týmů velmi vysoké kvality a o skvělé sportovní výkony tak nebyla nouze. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, v kterých se hrálo o 8 postupových míst do Play-Off. Skupina A Nejlepší pozici pro vyřazovací část si vypracoval tým Porcelánový kopyta, jenž postoupil bez jediné porážky a získal deset bodů ve čtyřech zápasech. Druhé místo bralo mužstvo Airborne Příbram se ziskem devíti bodů. Až na třetím místě se ve skupině A umístil favorit turnaje – tým 83, který

číst dále…

Vánoční futsalový turnaj – 2. ročník

Druhý ročník velmi úspěšného vánočního futsalového turnaje jsme tentokrát přesunuli do krásné haly v Sedlčanech. O turnaj byl velký zájem, dokonce jsme museli navýšit kapacitu o jedno místo, abychom vyhověli všem zájemcům. O poháry a spoustu cen se nakonec utkalo 13 týmů a my vám přinášíme reportáž o průběhu. Základní skupiny Skupina A se jako jediná odehrála v 5 týmech, a protože z každé skupiny postupovaly 4 celky, jeden tým musel jít z kola ven. Tato skupina byla nejsilnější a každý zápas měl výbornou úroveň. První místo obsadil největší favorit turnaje – FC Tandem. Spolu s Tandemem dále postupovaly týmy Mona Nechvalice, Fata Morgana

číst dále…

Beach volejbal – 2. ročník

V sobotu 20. srpna jsme uspořádali druhý ročník beach volejbalového turnaje. Počasí nám opět krásně vyšlo a tak nic nebránilo tomu, aby se deset párů utkalo o poháry a o skvělé ceny. Turnaje se zúčastnil jeden americký pár, který dal turnaji speciální atmosféru. Celý turnaj měl velkou herní kvalitu, ale vše proběhlo naprosto ve férovém duchu. Turnaj nakonec ovládly dva páry složené z mládežnických týmů Volejbalového klubu Příbram. Třetí místo obsadil pár Bikini Bitches, který loni skončil na druhém místě. Vzhledem k přátelské atmosféře, která po celý den panovala, se uspořádala ještě afterparty, kde se vše pořádně oslavilo.

číst dále…

Vánoční futsalový turnaj

Poslední víkend před Vánoci jsme pro Vás uspořádali futsalový turnaj. Turnaje se zúčastnilo 16 týmů a přibližně 140 lidí, což z turnaje udělalo naší největší akci, kterou jsme pořádali. Kvůli velikosti a náročnosti celé akce jsme zvolili poprvé Sportovní halu v Příbrami. Celkem se odehrálo 50 utkání ve dvou dnech. První hrací den se odehrály základní skupiny, druhý den se hrály osmifinálové skupiny a následné play-off. Turnaj měl velmi vysokou úroveň, zúčastnilo se ho několik fotbalových reprezentantů a spoustu bývalých a současných ligových hráčů. Základní skupiny Skupinu A bezpečně ovládl Foosys, za který nastupovalo několik hráčů z futsalového týmu FK

číst dále…

Beach volejbal

V parném srpnovém dni se uskutečnil náš první beach volejbalový turnaj. Teploty atakovaly čtyřicet stupňů Celsia, ale to nevadilo všem účastníkům, kteří se do zápasení vrhli s obrovskou vervou. Turnaje dvojic se zúčastnilo osm párů a kvalita beach volejbalu byla na velmi vysoké úrovni. Zápasy byly velmi vyrovnané a dramatické, avšak vše proběhlo ve velmi přátelském duchu. Všichni sportovci a diváci odcházeli plni dojmů a skvělých zážitků. Turnaj tohoto typu jsme určitě nepořádali naposled. Konečné pořadí: 1. Berušky – Zdeněk Boukal a Jan Klimek 2. Buldozer – Petr Datel a Ondřej Kocourek 3. Lážo Plážo – Katka

číst dále…

Beer Pong

Rozhodli jsme se zavítat mimo sportovní prostředí a naší volbou byl Beer Pong. Dne 9.5. jsme pro Vás uspořádali v Herně v Křižáku turnaj dvojic. Přesto, že je tento druh zábavy pro zdejší lidi méně známý, se turnaje zúčastnilo 16 soutěžních párů a navíc přihlíželo několik výborných fanoušků. Celá soutěž se rozlosovala do pavouku, který se hrál systémem dvojité eliminice, aby měli soutěžící možnost nápravy při případném prvním neúspěchu v turnaji. Pivo telko proudem, soutěžící a diváci se bavili a postupem času se dalo napětí krájet. K vidění bylo vidět několik zajímavých hodů, zápletek a nejedna exploze emocí. Turnaj nakonec po velkém

číst dále…

EP cup 2015

Dne 14. 2. 2015 se uskutečnil náš druhý futsalový turnaj sezóny. Opět se hrálo ve sportovní hale na Březových Horách za účasti dvanácti týmů. Turnaj se odehrál v přátelském duchu, bylo vidět několik velmi pohledných akcí, které jen dokazují vysokou úroveň turnajů a hráčů, kteří se na nich pohybují. Finálový zápas i zápas o třetí místo musely rozhodnout pokutové kopy, v kterých dokázali Juniors přestřílet Dirtecho a KVT Celeano porazilo Airborne Příbram. 1. místo – Juniors 2. místo – Dirtecho Sharks 3. místo – KVT Celeano Přidáváme sestřih zajímavých akcí a fotogalerii

Top cup 2015 (futsalový turnaj)

Dne 10. 1. 2015 se v hale na Březových Horách uskutečnil futsalový turnaj Top cup. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů. Překvapením bylo, že jeden z favoritů Buldozer Lazec vypadl z turnaje po penaltovém rozstřelu již ve čtvrtfinále. Celkovým vítězem se po přesvědčivých výkonech stal tým Juniors, který ve finále porazil Pobřeží kocoviny. V zápase o třetí místo dosáhl na historický úspěch tým All stars. Nutno podotknout, že turnaj měl opravdu vysokou úroveň a doufáme, že ten následující bude mít ještě vyšší. Všem účastníkům děkujeme a uvidíme se na dalším turnaji. Galerie „Dne 10. 1. 2015 se v hale na Březových Horách uskutečnil futsalový turnaj