Beer Pong

Rozhodli jsme se zavítat mimo sportovní prostředí a naší volbou byl Beer Pong. Dne 9.5. jsme pro Vás uspořádali v Herně v Křižáku turnaj dvojic. Přesto, že je tento druh zábavy pro zdejší lidi méně známý, se turnaje zúčastnilo 16 soutěžních párů a navíc přihlíželo několik výborných fanoušků.

Celá soutěž se rozlosovala do pavouku, který se hrál systémem dvojité eliminice, aby měli soutěžící možnost nápravy při případném prvním neúspěchu v turnaji. Pivo telko proudem, soutěžící a diváci se bavili a postupem času se dalo napětí krájet. K vidění bylo vidět několik zajímavých hodů, zápletek a nejedna exploze emocí. Turnaj nakonec po velkém boji skončil v následujícím pořadí:

1.místo – FC Tandem – David Sandr a František Chytka

2.místo – Vervouni – Lukáš Stachoň a Marek Sedláček

3.místo – Golden Kids – Jakub Farář a Jitka Zapletalová

Turnaj měl velmi pozitivní odezvu, soutěžící byli spokojeni. Doufáme, že nálada na další akci se ponese v podobném duchu.

Závěrem přidáváme fotky a videa z této akce.


„V sobotu 9. 5. 2015 jsme pořádali jedinečnou akci s názvem Beer pong. Samotného turnaje se zúčastnilo 16 týmů. Pro většinu z nich to bylo vůbec první setkání s takovýmto druhem zábavy. Podle ohlasů samotný hráčů, přihlížejících diváků i organizátorů se akce nadmíru povedla.“

From Beer pong. Posted by EventPeople.cz on 5/11/2015 (66 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Komentáře